У світі

Щорічно ManpowerGroup допомагає більш ніж 600 000 людей знайти роботу, понад 10 мільйонів осів щоденно проходять тренінги компанії та понад 12 мільйонів людей щоденно проходять співбесіди в офісах корпорації. Зусиллями компанії було організовано більш ніж 700 міжнародних програм, присвячених працевлаштуванню, участь в яких взяло понад 74 000 осіб, 23 000 з яких знайшли роботу.

ManpowerGroup тісно співпрацює зі Світовою Організацією Праці (СОП) з питань інвалідності та розвитку програм зайнятості.

ManpowerGroup докладає надзвичайних зусиль для зниження рівня безробіття серед молоді по всьому світу.

ManpowerGroup ініціювала кампанію боротьби з торгівлею людьми «Зупинимо торгівлю людьми!» (End Human Trafficking Now!). Компанія першою підписала «Афінські етичні принципи» - документ, що закликає організації відмовитись від співпраці зі структурами, які підтримують торгівлю людьми. Завдяки зусиллям ManpowerGroup, більш ніж 12 000 компаній-роботодавців підписали дану домовленість.

В усьому світі ManpowerGroup визнана однією з провідних компаній, які піклуються про захист довкілля. В 2008 році завдяки проведенню ряду програм із захисту природи, ManpowerGroup вдалось зберегти понад 63 000 пачок паперу, що допомогло врятувати 3812 дерев. Крім того, щорічно компанія направляє на переробку понад 500 000 кг паперу, пластику та 1000 картриджів для принтерів. ManpowerGroup також скоротила використання пластмасових виробів, в одному лиш офісі в Мілуокі вдалось зекономити понад 250 000 одиниць товару. В 2012 році журнал Newsweek включив ManpowerGroup до списку «Найбільш Зелених Організацій США».

Компанія розробила програми з подолання наслідків катастроф, в рамках яких ManpowerGroup надає тимчасову роботу тим, чиє місце роботи постраждало або було остаточно знищене в результаті стихійних лих. Після цунамі 2004 року в Азії ManpowerGroup та Міжнародний фонд «Надія» (HOPE Foundation) створили в Індії два центри професійної перепідготовки населення.

×

Уважаемые гости! В связи с техническими работами некоторые разделы могут загружаться и работать медленно. Приносим вам свои извинения.